Materiały wykończeniowe

Sucha zabudowa to nowoczesne, lekkie technologie budowlane, wykorzystywane przede wszystkim do wykańczania wnętrz.

Profil sufitowy CD60

Służy do wykonywania konstrukcji sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i sufitowych w systemach suchej zabudowy. W sprzedaży długości:

4mb, 3mb , 2,6mb 

Aktualnie dostępne profile w promocyjnej cenie ! CD60 4mb. 0,5mm – 12,05 zł/szt brutto!

Profil przyścienny UD

Służy do wykonywania konstrukcji sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i sufitowych w systemach suchej zabudowy. W sprzedaży długości:

4mb, 3mb 

Płyta gipsowa zwykła

Płyta kartonowo-gipsowa jest materiałem budowlanym wykorzystywanym do konstruowania ścianek działowych, okładania ścian i wykonywania sufitów podwieszanych. Doskonale maskuje pęknięte nierówności podłoża i stanowi idealne podłoże do malowania.

Płyta gipsowa impregnowana

Produkt charakteryzuje się wodoodpornością, dlatego z powodzeniem można zamontować go także w łazience.

Wełna mineralna w rolkach

Izolacja ogólnego zastosowana do dachów skośnych, ścian działowych, przedścianek, stropów na legarach. Oferujemy produkty znamienitych producentów np. : Isover, Ursa.

Folia paroizolacyjna

Doskonały materiał do wykonywania izolacji paroszczelnej w szkieletowej konstrukcji ścian, dachów i stropów. Dzięki wielowarstwowej strukturze charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością mechaniczną przy zmniejszonej grubości.

Folia paroizolacyjna aluminiowa

Wielowarstwowa folia paroizolacyjna metalizowana zbrojona siatką polipropylenową Strotex AL. Odbija promieniowanie cieplne i dzięki temu dodatkowo zapobiegają stratom ciepła. Folia możemy być montowana na wszystkich rodzajach dachów. Wentylowanych i niewentylowanych. Folia stanowi barierę izolacyjną dla pary wodnej dla wiatru.

Wieszak płaski ES

Wieszak do mocowania profili CD 60. Stosowany w sufitach podwieszanych.

Dostępne długości od 75 do 250mm

Tynk gipsowy Knauf MP 75

Tynk gipsowy Knauf MP 75 to doskonały wybór do otynkowania ścian i sufitów. Nakładany maszynowo w jednej warstwie, czyli w jednym cyklu technologicznym, znacząco przyśpiesza wykonanie prac tynkarskich. Może być stosowany na wszystkich podłożach mineralnych. Sprawdzi się we wszystkich ogrzewanych zimą pomieszczeniach. Po wyschnięciu powstają równe i gładkie powierzchnie, które nie wymagają dodatkowego wygładzania za pomocą gładzi.

Gładź gipsowa Knauf MP Finish

Knauf MP Finish to gładź gipsowa do finalnego wykończenia powierzchni ścian i sufitów. Wyróżnia ją szeroki zakres zastosowania. Nadaje się na wszystkie powierzchnie mineralne: tynki gipsowe, cementowo-wapienne, stare gładzie, podłoża betonowe oraz płyty gipsowo-kartonowe.

Masa szpachlowa do agregatu

Masa Knauf Roll and Spray to produkt, którego receptura powstała z myślą o nakładaniu natryskowym oraz ręcznym za pomocą wałka do gładzi.  Z powodzeniem można ją nakładać również ręcznie, np. w miejscach w których z jakichkolwiek powodów użycie,  agregatu lub wałka jest niemożliwe.